Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Více informací

Korzystaj z wszystkiego, co oferuje RegioJet

 

Dlaczego warto podróżować z nami?

Dlatego, że myślimy o Twoim komforcie przed, podczas i po podróży. 

Zmiana lub anulowanie biletu

do 15 minut przed odjazdem

Czy kupiłeś/-aś bilet na pociąg lub autobus i chcesz pojechać w innym dniu lub o innej godzinie? Lub może nie możesz jechać i musisz anulować bilet? Nie ma problemu! Teraz możesz to zrobić do 15 minut przed odjazdem!

Darmowa rezerwacja miejsc

Każdy pasażer sieci przewozowej RegioJet zawsze rezerwuje miejsce przed podróżą.

Gwarancja punktualnego przyjazdu

Dla nas bardzo ważne jest, aby pasażer dotarł do celu nie tylko bezpiecznie, ale również w dobrym nastroju. Dlatego, jeżeli nie dowieziemy Cię do celu punktualnie, otrzymasz odszkodowanie za stracony czas.

RegioJet Pay

Czy chcesz z nami podróżować jeszcze taniej? Wystarczy, że kupisz RegioJet Pay – bilet z DARMOWYM kredytem. Skorzystaj z kredytu i podróżuj po obniżonych cenach.

Komfortowe siedzenia

Nowoczesne, komfortowe, skórzane lub materiałowe, regulowane i wyposażone w stolik. Takie są siedzenia w pojazdach żółtej linii.

Pomoc w pociągach i autobusach

Nasz personel w autobusach i pociągach jest do Twoich usług. Służy pomocą i radą przed wejściem na pokład i zaopiekuje się Tobą podczas podróży.

 

Co czeka na Ciebie w naszych autobusach i pociągach?

Zależy nam na tym, aby zapewnić Ci rozrywkę. Dzięki temu nie tylko skrócisz podróż, podziwiając krajobrazy, ale również korzystając z urządzeń elektronicznych i czytając.

Ekrany dotykowe

Ciesz się unikalną rozrywką oferowaną przez dotykowe ekrany LCD. Znajdziesz je na pokładzie żółtych autobusów lub w wagonach Astra Star.

Wi-Fi na pokładzie

Połączenie z siecią Wi-Fi „Regiojet – zluty” jest dostępne w całej Europie. Sieć jest ogólnodostępna i nie jest chroniona hasłem.

Słuchawki

Ciesz się muzyką i oglądaj filmy na naszym systemie multimedialnym. Każdy pasażer na życzenie otrzymuje słuchawki, które może również wykorzystać do własnych urządzeń.

System multimedialny

System multimedialny RegioJet oferuje szereg rozrywek. Obejmuje niezliczone filmy i seriale, gry, dostęp do internetu i inne opcje, które uprzyjemnią podróż.

Gniazdka do podłączania urządzeń

Myślimy również o urządzeniach elektronicznych klientów, dlatego nasze pociągi i autobusy są wyposażone w gniazdka zasilające.

Czasopisma i gazety codzienne

Korzystaj z czasopism oferowanych gratis na pokładzie wszystkich autobusów i pociągów. Wśród nich znajdziesz również nasze czasopismo Žlutý i szeroką gamę innych gazet i czasopism.

 

Czym możemy Ci służyć?

Na pokładzie naszych pociągów i autobusów oferujemy napoje w cenie biletu. Możesz również wybierać spośród wielu rodzajów napojów w niezwykle niskiej cenie. 

Nasi stewardzi

Nasi stewardzi* są nieodłącznym elementem podróży żółtymi liniami. Oferują bezpłatne, gorące napoje oraz przekąski w niskich cenach.

* Naszych stewardów możesz znaleźć w każdym pociągu i w wybranych autobusach.

Jedzenie i przekąski

Menu w naszych pociągach i autobusach jest naprawdę zróżnicowane; oferujemy croissanty, sałatki, sznycle czy makarony. Serwujemy również sushi lub suszone mięso.

Kawa i herbata gratis

Każdy pasażer może napić się gorącego napoju za darmo. To gratka dla miłośników kawy i herbaty.

Szeroki wybór napojów

Oprócz czystej wody gratis podróżni mogą wybierać spośród wielu innych napojów. Wybierzesz sok, szampana lub może jedno i drugie?

Miłe doznania

Osoby lubiące słodycze będą na pewno zadowolone z szerokiej gamy ciastek, herbatników, sałatek owocowych lub innych słodkich pyszności.

 

Myślimy o Tobie również poza autobusami i pociągami

Korzystaj z całej oferty, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie przed wejściem na pokład naszych żółtych pociągów lub autobusów.

Gwarancja odjazdu

To dodatkowa usługa dostępna po zakupie biletu na pociąg lub autobus, gwarantuje zwrot kosztów utraconego biletu spowodowanego opóźnieniem środka transportu.

Salony i poczekalnie

Każdy pasażer może zrelaksować się w jednej z poczekalni, w których może kupić bilet i skorzystać z wielu dostępnych usług. 

Kawiarnia

Czekając na stacji, podróżni mogą napić się ciepłych napojów w naszych kawiarniach. Napij się kawy lub pysznej herbaty.

Parking

W niektórych miastach wyszczególnionych na biletach powrotnych można również korzystać z bezpłatnych parkingów.

Toalety

Wszyscy klienci mogą korzystać z bezpłatnych toalet w filiach firmy RegioJet.