Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Více informací

Timetable Bus line: Prague – Karlovy Vary – Sokolov – Cheb valid from 14/06/2020 to 12/12/2020

      7       5     5   5 7 5 1 2 3 4 6 7 5  
     
11
                 
11
     
Prague, ÚAN Florenc
 
07:30
08:30
09:30
10:30
12:30
13:30
14:30
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:30
18:30
19:30
Prague, Hradčanská
 
)
07:45
)
08:45
)
09:45
)
10:45
)
12:45
)
13:45
)
14:45
)
15:45
)
16:15
)
16:45
)
17:15
)
17:45
)
18:45
)
18:45
)
19:45
Prague, Vaclav Havel Airport Prague
 
08:00
09:00
10:00
11:00
13:00
14:00
15:00
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
19:00
19:00
20:00
Lubenec, Karlovarská
 
T
09:05
|||
T
14:05
|||||||||
T
21:05
Karlovy Vary, Tržnice
(
09:40
10:40
11:40
12:40
14:40
15:40
16:40
17:40
18:10
18:40
19:10
19:35
22:40
20:40
21:35
Karlovy Vary, Terminál
 
09:45
10:45
11:45
A
12:45
14:45
15:45
16:45
17:45
18:15
A
18:45
19:15
19:40
22:45
A
20:45
21:40
Sokolov, Těšovice
  |||
§
13:00
|||||
§
19:00
|||
§
21:00
|
Sokolov, Terminál
  |||
A §
13:05
|||||
A §
19:05
|||
A §
21:05
|
Cheb, AN
  |||
A
13:30
|||||
A
19:30
|||
A
21:30
|
    6 7 x 6 x         7     7 5 7   5 6 7 7
     
12
         
11
   
11
 
11
 
12
11
Cheb, AN
 
A
05:00
A B
05:00
||||||
14:00
|
16:00
|||||
Sokolov, Terminál
 
A §
05:25
B §
05:25
||||||
§
14:25
|
A
16:25
|||||
Sokolov, Těšovice
 
§
05:30
§
05:30
||||||
§
14:30
|
A §
16:30
|||||
Karlovy Vary, Terminál
 
A
05:50
06:00
A
05:50
06:00
07:00
08:00
09:00
11:00
13:00
14:00
14:50
15:00
16:00
A
16:50
17:00
17:00
17:30
18:00
19:00
20:00
Karlovy Vary, Tržnice
( ||||||||||||||||
Lubenec, Karlovarská
  ||
T
07:30
||
T
11:30
||||||||
T
19:30
T
20:30
Prague, Vaclav Havel Airport Prague
 
07:35
07:35
08:35
09:35
10:35
12:35
14:35
15:35
16:35
17:35
18:35
18:35
19:05
19:35
20:35
21:35
Prague, Hradčanská
 
(
08:00
(
08:00
(
09:00
(
10:00
(
11:00
(
13:00
(
15:00
(
16:00
(
17:00
(
18:00
(
19:00
(
19:00
(
19:30
(
20:00
(
21:00
(
22:00
Prague, ÚAN Florenc
 
08:15
08:15
09:15
10:15
11:15
13:15
15:15
16:15
17:15
18:15
19:15
19:15
19:45
20:15
21:15
22:15

Kilometrage table

1Prague, ÚAN Florenc 0km0km0km0km0km0km0km
2Prague, Hradčanská 4km4km4km4km4km4km4km
3Prague, Vaclav Havel Airport Prague 17km17km17km17km17km17km17km
4Lubenec, Karlovarská 100km|||100km100km100km
5Karlovy Vary, Tržnice ( 139km139km|139km139km||
6Karlovy Vary, Terminál 140km140km140km140km140km140km140km
7Sokolov, Těšovice |157km157km|157km157km157km
8Sokolov, Terminál |160km160km|160km160km160km
9Cheb |187km187km|187km187km187km

Time codes

11
including also 06/07/2020, excluding 05/07/2020
12
including also 06/07/2020

Symbols description

(
bus stops only for exit
)
bus stops only for boarding
1
Monday
2
Tuesday
3
Wednesday
4
Thursday
5
Friday
6
Saturday
7
Sunday
A
At the signed stations, passengers are not allowed to embark with the purpose of transportation to other stops of the connection with the same sign
B
At the signed stations, passengers are not allowed to embark with the purpose of transportation to other stops of the connection with the same sign
T
Reservation needed
x
working days
§
At the signed stations, passengers are not allowed to embark with the purpose of transportation to other stops of the connection with the same sign

Statements

Na této lince platí tarif vyhlášený dopravcem STUDENT AGENCY, k.s. Informace o tarifu jsou uveřejňovány v autobusech a na předprodejních místech a na www.studentagency.cz. Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze, nebo přesahující hodnotu 3000,-Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči před započetím jízdy. Přeprava těchto zavazadel podléhá poplatku 20,-Kč za odbavení a uložení zavazadla.