Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Více informací

Timetable Vlaková linka: Praha – Havířov – Žilina – Košice valid from 01/07/2020 to 02/09/2020

  RJ 1001 RJ 1003 RJ 1005 RJ 1007 RJ 1009 RJ 1013 RJ 1015 RJ 1017 RJ 1019 RJ 1021
  6 x                  
 
17
       
14
14
14
14
14
Prague, main train station
05:50
07:50
09:50
11:50
13:50
15:50
16:50
17:50
19:50
21:50
Pardubice, hl. nádraží
06:43
06:44
08:43
08:44
10:43
10:44
12:43
12:44
14:43
14:44
16:43
16:44
17:43
17:44
18:43
18:44
20:43
20:44
22:44
22:45
Česká Třebová, nádr.
07:18
07:19
09:18
09:19
11:18
11:19
13:18
13:19
15:18
15:19
17:18
17:19
18:18
18:19
19:18
19:19
21:18
21:19
|
Zábřeh na Moravě, nádr.
07:40
07:41
09:40
09:41
11:40
11:41
13:40
13:41
15:40
15:41
17:40
17:41
18:40
18:41
19:40
19:41
21:40
21:41
23:41
23:42
Olomouc, hl.n.
08:03
08:05
10:03
10:05
12:03
12:05
14:03
14:05
16:03
16:05
18:03
18:05
19:03
19:05
20:03
20:05
22:03
22:05
00:05
00:07
Hranice na M., nádr.
08:35
08:36
10:35
10:36
12:35
12:36
14:35
14:36
16:35
16:36
18:35
18:36
19:35
19:36
20:35
20:36
22:35
22:36
00:39
00:40
Ostrava, Svinov
09:01
09:03
11:01
11:03
13:01
13:03
15:01
15:03
17:01
17:03
19:01
19:04
20:01
20:03
21:01
21:03
23:01
23:03
01:06
01:08
Opava východ, nádr.
|||||
19:27
||||
Ostrava, hl.n.
09:09
09:11
11:09
11:11
13:09
13:11
15:09
15:11
17:09
17:11
|
20:09
20:11
21:09
21:11
23:09
01:14
01:15
Bohumín, nádr.
||||||||
23:18
|
Ostrava, Stodolní
09:14
09:15
|
13:14
13:15
15:14
15:15
17:14
17:15
|
20:14
20:15
21:14
21:15
||
Havířov, nádr.
09:30
11:27
11:28
13:30
15:30
17:30
|
20:30
20:31
21:30
21:31
|
01:32
01:33
Český Těšín, nádraží
|
11:44
11:45
||||
20:47
20:48
21:47
21:48
||
Třinec centrum, nádr.
|
11:52
11:53
||||
20:56
21:56
||
Bystřice (Třinec), nádr.
||||||
21:01
22:01
||
Návsí (Jablunkov), nádr.
||||||
21:07
22:07
||
Čadca, žel.st.
|
12:14
12:15
|||||||
02:23
02:24
Žilina, žel. st.
|
12:37
12:38
|||||||
02:49
02:50
Vrútky, žel. st.
|
12:54
12:55
|||||||
03:07
03:08
Ružomberok, žel. st.
|
13:20
13:21
|||||||
03:35
03:36
Liptovský Mikuláš, žel. st.
|
13:37
13:38
|||||||
03:54
03:55
Štrba, žel. st.
|
14:05
14:06
||||||||
Poprad, Tatry
|
14:25
14:35
|||||||
04:43
04:44
Spišská Nová Ves, žel. st.
|
14:51
14:52
|||||||
05:07
05:08
Margecany, žel. st.
|||||||||
05:33
05:34
Kysak (u města Prešov), žel. st.
|
15:29
15:34
|||||||
05:47
05:48
Košice, žel. st.
|
15:46
|||||||
06:00
  RJ 1000 RJ 1002 RJ 1004 RJ 1004 RJ 1008 RJ 1010 RJ 1010 RJ 1012 RJ 1014 RJ 1016 RJ 1018 RJ 1020
  6 x   6 x +   6 x +          
   
19
19
19
 
18
13
     
14
14
Košice, žel. st.
|||||||
07:45
|||
21:22
Kysak (u města Prešov), žel. st.
|||||||
07:57
07:58
|||
21:34
21:36
Margecany, žel. st.
|||||||||||
21:50
21:51
Spišská Nová Ves, žel. st.
|||||||
08:35
08:36
|||
22:17
22:19
Poprad, Tatry
|||||||
08:53
08:54
|||
22:38
22:40
Štrba, žel. st.
|||||||
09:13
09:14
||||
Liptovský Mikuláš, žel. st.
|||||||
09:40
09:41
|||
23:29
23:31
Ružomberok, žel. st.
|||||||
09:57
10:00
|||
23:48
23:50
Vrútky, žel. st.
|||||||
10:25
10:26
|||
00:15
00:17
Žilina, žel. st.
|||||||
10:42
10:44
|||
00:33
00:44
Čadca, žel.st.
|||||||
11:06
11:15
|||
01:06
01:08
Návsí (Jablunkov), nádr.
||
05:47
|
07:34
|
09:48
11:32
11:34
||||
Bystřice (Třinec), nádr.
||
05:52
05:53
|
07:40
07:41
|
09:53
09:54
|||||
Třinec centrum, nádr.
||
05:57
05:58
|
07:45
07:47
|
09:58
09:59
11:44
11:46
||||
Český Těšín, nádraží
||
06:05
06:06
|
07:55
07:58
|
10:06
10:07
11:54
11:57
||||
Havířov, nádr.
||
06:22
06:24
|
08:17
08:24
10:24
10:23
10:24
12:17
12:24
14:24
16:24
18:24
01:59
02:04
Ostrava, Stodolní
||
06:38
06:39
|
08:38
08:39
10:38
10:39
10:38
10:39
12:38
12:39
14:38
14:39
16:38
16:39
18:38
18:39
|
Bohumín, nádr.
04:36
||
06:36
||||||||
Ostrava, hl.n.
04:43
04:45
|
06:43
06:45
06:43
06:45
08:43
08:45
10:43
10:45
10:43
10:45
12:43
12:45
14:43
14:45
16:43
16:45
18:43
18:45
02:20
02:22
Opava východ, nádr.
|
05:31
||||||||||
Ostrava, Svinov
04:51
04:53
05:52
05:53
06:51
06:53
06:51
06:53
08:51
08:53
10:51
10:53
10:51
10:53
12:51
12:53
14:51
14:53
16:51
16:53
18:51
18:53
02:29
02:31
Hranice na M., nádr.
05:18
05:19
06:18
06:19
07:18
07:19
07:18
07:19
09:18
09:19
11:18
11:19
11:18
11:19
13:18
13:19
15:18
15:19
17:18
17:19
19:18
19:19
|
Olomouc, hl.n.
05:48
05:50
06:48
06:50
07:48
07:50
07:48
07:50
09:48
09:50
11:48
11:50
11:48
11:50
13:48
13:50
15:48
15:50
17:48
17:50
19:48
19:50
03:25
03:27
Zábřeh na Moravě, nádr.
06:12
06:13
07:12
07:13
08:12
08:13
08:12
08:13
10:12
10:13
12:12
12:13
12:12
12:13
14:12
14:13
16:12
16:13
18:12
18:13
20:12
20:13
03:51
03:52
Česká Třebová, nádr.
06:35
06:36
07:35
07:36
08:35
08:36
08:35
08:36
10:35
10:36
12:35
12:36
12:35
12:36
14:35
14:36
16:35
16:36
18:35
18:36
20:35
20:36
|
Pardubice, hl. nádraží
07:10
07:11
08:10
08:11
09:10
09:11
09:10
09:11
11:10
11:11
13:10
13:11
13:10
13:11
15:10
15:11
17:10
17:11
19:10
19:11
21:10
21:11
04:51
04:52
Prague, main train station
08:07
09:07
10:07
10:07
12:07
14:07
14:07
16:07
18:07
20:07
22:07
05:55

Kilometrage table

1Prague, main train station 0km0km0km0km0km0km0km0km0km0km0km0km0km0km0km0km
2Pardubice 104km104km104km104km104km104km104km104km104km104km104km104km104km104km104km104km
3Česká Třebová |164km164km164km||164km||164km|164km164km164km164km164km
4Zábřeh na Moravě 204km204km204km204km204km204km204km204km204km204km204km204km204km204km204km204km
5Olomouc, hl.n. 250km250km250km250km250km250km250km250km250km250km250km250km250km250km250km250km
6Hranice na M., nádr. 301km301km301km301km||301km|301km301km301km301km301km301km301km301km
7Ostrava, Svinov 351km351km351km351km351km351km351km351km351km351km351km351km351km351km351km351km
8Opava východ |||||||||||379km||||
9Ostrava, hl.n. 356km356km356km356km356km356km356km356km356km356km356km|356km356km356km356km
10Bohumín, nádr. |||||||||||||||364km
11Ostrava, Stodolní |358km||||358km||358km||358km358km358km|
12Havířov 374km374km374km374km374km374km374km374km374km374km374km|374km374km374km|
13Český Těšín |395km395km395km395km|395km395km395km395km||395km395km395km|
14Třinec centrum, nádr. |403km403km403km403km|403km403km403km403km403km|403km403km403km|
15Bystřice (Třinec) |409km||||409km||||||409km||
16Návsí (Jablunkov) |415km|415km||415km||415km|||415km415km|
19Čadca 433km433km433km433km433km433km433km433km433km433km433km|433km433km433km|
20Žilina, žel. st. 461km461km461km461km461km461km461km461km461km461km461km|461km461km461km|
21Vrútky, žel. st. 482km482km482km482km482km482km482km482km482km482km482km|482km482km482km|
22Ružomberok, žel. st. 518km518km518km518km518km518km518km518km518km518km518km|518km518km518km|
23Liptovský Mikuláš, žel. st. 544km544km544km544km544km544km544km544km544km544km544km|544km544km544km|
24Štrba, žel. st. |585km585km585km585km||585km585km585km585km|585km585km585km|
25Poprad, Tatry 604km604km604km604km604km604km604km604km604km604km604km|604km604km604km|
26Spišská Nová Ves 630km630km630km630km630km630km630km630km630km630km630km|630km630km630km|
27Margecany 670km670km|670km670km670km|670km670km|||||||
28Kysak (u města Prešov) 689km689km689km689km689km689km689km689km689km689km689km|689km689km689km|
29Košice, žel. st. 705km705km705km705km705km705km705km705km705km705km705km|705km705km705km|

Time codes

13
excluding from 24/12/2019 to 25/12/2019, 01/01/2020, 17/11/2020
14
excluding 24/12/2019, 31/12/2019
15
including 25/12/2019, 01/01/2020
17
including also 25/12/2019, 01/01/2020
18
including also 24/12/2019, 25/12/2019, 01/01/2020, 17/11/2020
19
excluding 25/12/2019, 01/01/2020
20
including 24/12/2019, 31/12/2019

Symbols description

+
Sundays and bank holiday in Czech Republic
6
Saturday
x
working days