Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Více informací

Timetable Bus line: Prague – Jihlava – Želetava – Moravské Budějovice – Pavlice – Vranovská Ves – Znojmo valid from 23/07/2020 to 12/12/2020

    5   6 x
Prague, ÚAN Florenc
10:00
17:00
18:30
08:00
Jihlava, AN
11:35
11:40
A
18:35
18:40
20:05
20:10
09:35
09:40
Želetava, Želetava
12:11
19:11
20:41
10:11
Moravské Budějovice, aut.nádr.
12:26
A
19:26
20:56
10:26
Pavlice, na kopci
12:38
19:38
21:08
10:38
Vranovská Ves, u lesa
12:42
19:42
21:12
10:42
Znojmo, Pražská sídl.
(
12:54
(
19:54
(
21:24
(
10:54
Znojmo, aut.nádr.
12:59
19:59
21:29
10:59
  6 x     7
Znojmo, aut.nádr.
05:30
14:00
16:00
18:00
Znojmo, Pražská sídl.
)
05:35
)
14:05
)
16:05
)
18:05
Vranovská Ves, u lesa
05:47
14:17
16:17
18:17
Pavlice, na kopci
05:51
14:21
16:21
18:21
Moravské Budějovice, aut.nádr.
06:03
14:33
16:33
18:33
Želetava, Želetava
06:18
14:48
16:48
18:48
Jihlava, AN
06:48
06:53
15:18
15:23
17:18
17:23
19:18
19:23
Prague, ÚAN Florenc
08:33
17:03
19:03
21:03

Kilometrage table

1Prague, ÚAN Florenc 0km
2Jihlava 134km
3Želetava 168km
4Moravské Budějovice 184km
5Pavlice 196km
6Vranovská Ves 199km
7Znojmo, Pražská sídl. 211km
8Znojmo, aut.nádr. 214km

Symbols description

(
bus stops only for exit
)
bus stops only for boarding
5
Friday
6
Saturday
7
Sunday
A
At the signed stations, passengers are not allowed to embark with the purpose of transportation to other stops of the connection with the same sign
x
working days

Statements

Na této lince platí tarif a Smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem STUDENT AGENCY k.s., které jsou uveřejňovány v autobusech, na předprodejních místech a na www.studentagency.cz. Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze, nebo přesahující hodnotu 3000,-Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči před započetím jízdy. Přeprava těchto zavazadel podléhá poplatku 20,-Kč za odbavení a uložení zavazadla