Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Více informací

Timetable Vlaková linka: Praha – Brno – Bratislava/Vídeň/Budapešť valid from 01/08/2020 to 05/09/2020

    RJ 1031 RJ 1033 RJ 1035 RJ 1037 RJ 1041 RJ 1043 RJ 1045 RJ 1049
Prague, main train station
 
05:20
09:20
13:20
16:20
07:20
11:20
15:20
18:20
Pardubice, hl. nádraží
 
06:14
06:15
10:14
10:15
14:14
14:15
17:14
17:15
08:14
08:15
12:14
12:15
16:14
16:15
19:14
19:15
Ústí n. Orlicí, nádraží
  ||||||||
Svitavy, nádr.
  |||||||
19:56
19:57
Letovice, nádr.
  ||||||||
Skalice nad Svitavou, nádr.
  |||||||
20:20
20:21
Blansko, nádr.
  ||||||||
Adamov, nádr.
  |||||||
20:37
Brno, Židenice
 
07:42
11:42
15:42
18:42
09:42
13:42
17:42
20:49
Brno, hl. nádraží
 
07:46
07:48
11:46
11:48
15:46
15:48
18:46
18:48
09:46
09:48
13:46
13:48
17:46
17:48
20:53
Břeclav, nádraží
 
08:18
08:20
12:18
12:20
16:18
16:20
19:18
19:20
10:20
10:23
14:20
14:23
18:20
18:23
|
Lanžhot, CLO, CZ
$ | ||||||||
Kúty, št.hr.
$ | ||||||||
Břeclav, ZOLL, CZ vlak
$ | ||||||||
Hohenau, ZOLL, A vlak
$ | ||||||||
Vienna, Simmering
 
09:15
09:17
13:15
13:17
17:15
17:17
20:15
20:17
||||
Vienna, Hbf
 
09:22
09:27
13:22
17:22
17:27
20:22
||||
Vienna, Meidling
 
09:32
09:34
|
17:32
17:34
|||||
Hegyeshalom, nádraží
 
10:19
10:22
|
18:19
18:22
|||||
Mosonmagyaróvár, nádraží
 
10:30
10:31
|
18:30
18:31
|||||
Györ, railway station
 
10:48
10:49
|
18:48
18:49
|||||
Budapest, Kelenföld
 
12:06
|
20:06
|||||
Budapest, Déli pu.
 
12:14
|
20:14
|||||
Bratislava, main train station
  ||||
11:12
15:12
19:12
|
    RJ 1030 RJ 1032 RJ 1034 RJ 1036 RJ 1042 RJ 1046 RJ 1048 RJ 1050
Bratislava, main train station
  |||||
08:47
12:47
15:44
Budapest, Déli pu.
  |
07:45
|
15:45
||||
Budapest, Kelenföld
  |
07:52
|
15:52
||||
Györ, railway station
  |
09:06
09:07
|
17:06
17:07
||||
Mosonmagyaróvár, nádraží
  |
09:24
09:25
|
17:24
17:25
||||
Hegyeshalom, nádraží
  |
09:34
09:37
|
17:34
17:37
||||
Vienna, Meidling
  |
10:25
10:27
|
18:25
18:27
||||
Vienna, Hbf
 
06:39
10:32
10:39
14:39
18:32
18:39
||||
Vienna, Simmering
 
06:43
06:45
10:43
10:45
14:43
14:45
18:43
18:45
||||
Hohenau, ZOLL, A vlak
$ | ||||||||
Břeclav, ZOLL, CZ vlak
$ | ||||||||
Kúty, št.hr.
$ | ||||||||
Lanžhot, CLO, CZ
$ | ||||||||
Břeclav, nádraží
 
07:36
07:38
11:36
11:38
15:36
15:38
19:36
19:38
|
09:36
09:38
13:36
13:38
16:34
16:37
Brno, hl. nádraží
 
08:07
08:09
12:07
12:09
16:07
16:09
20:07
20:09
06:09
10:07
10:09
14:07
14:09
17:07
17:09
Brno, Židenice
 
08:13
12:13
16:14
20:13
06:13
10:13
14:13
17:13
Adamov, nádr.
  ||||||||
Blansko, nádr.
  ||||||||
Skalice nad Svitavou, nádr.
  ||||||||
Letovice, nádr.
  ||||||||
Svitavy, nádr.
  ||||||||
Ústí n. Orlicí, nádraží
  ||||||||
Pardubice, hl. nádraží
 
09:44
09:45
13:44
13:45
17:44
17:45
21:46
21:47
07:44
07:45
11:44
11:45
15:44
15:45
18:44
18:45
Prague, main train station
 
10:42
14:42
18:42
22:44
08:42
12:42
16:42
19:42

Kilometrage table

1Prague, main train station 0km0km0km0km0km|0km0km0km
2Pardubice 104km104km104km104km104km|104km104km104km
3Ústí n. Orlicí, nádraží ||||154km|154km154km|
4Svitavy 181km|||181km|181km181km|
5Letovice ||||208km|208km208km|
6Skalice nad Svitavou 217km|||||217km217km|
7Blansko ||||233km|233km233km|
8Adamov 240km|||||240km||
9Brno, Židenice 253km253km253km253km253km||253km253km
10Brno, hl. nádraží 254km254km254km254km254km0km254km254km254km
11Břeclav |314km314km314km|60km|||
12Lanžhot, CLO, CZ $ | ||323km323km|||||
13Kúty, št.hr. $ | ||324km324km|||||
14Břeclav, ZOLL, CZ vlak $ | |319km|||65km|||
15Hohenau, ZOLL, A vlak $ | |320km|||66km|||
16Vienna, Simmering |401km|||147km|||
17Vienna, Hbf |404km|||150km|||
18Vienna, Meidling |407km|||||||
19Hegyeshalom |489km|||||||
20Mosonmagyaróvár |500km|||||||
21Györ, railway station |536km|||||||
22Budapest, Kelenföld |663km|||||||
23Budapest, Déli pu. |667km|||||||
30Bratislava, main train station ||396km396km|||||

Symbols description

$
Border crossing station, passport and custom declaration control. It is not allowed to embark nor disembark
|
joint stop passing